חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
מוטי טורס - טיולים בעברית לוושינגטון | טיולים בניו יורק

פרופיל
גלריה
המלצות
מודעות דרושים
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: יוני
  טלפון: -039786859
  טלפון נוסף: -12126420920
  פקס: 973-618-0336
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: Ryerson Ave 58 Caldwell
  עיר\יישוב: U.S.A
  כתובת אתר: www.mottitours.com

  פרופיל

טיולים בעברית בארצות הברית וקנדה

טיול לניו יורק

מוטי טורס הינה חברה בעלת נסיון רב בהפעלת טיולים בארה"ב הכוללים טיול לניו יורק, וושינגטון, בוסטון ויעדים רבים אחרים ומדריכיה אשר הובילו עשרות אלפי מטיילים בטיולים עמוסי חוויות, מזמינים אתכם להשתתף בטיולינו ולהנות מהידע, המקצועיות והשירות שרק מדריכים תושבי המקום יכולים להעניק לכם הנוסעים.

החברה המובילה

ההתמחות במגוון רחב של מסלולים ושפע סגנונות טיול הם אלו שהביאו את מוטי טורס להיות החברה המובילה בטיולי FIT בארה"ב. הטיולים כוללים: סיורים עירוניים, ביקורים במוזיאונים, אתרי טבע, עיירות בוקרים, סיורים בפסגות ההרים, מדבריות ויערות עד וטיולים לאורך חופי האוקיינוס השקט והאטלנטי בארה"ב וקנדה.

טיול ללאס וגאס

יעד נוסף מבוקש היא העיר לאס וגאס. אנו בחברת מוטי טורס מעבירים גם טיול ללאס וגאס בצורה מקצועית.טיול מאורגן בארה"ב מתוכנן ומתואם מראש וניצול הזמן מקסימלי כאשר החברה מציבה לעצמה את טובת המטייל בעדיפות ראשונה בבחירת המסלולים. המסלולים כוללים: אתרי תיירות קלאסיים ונופים מדהימים ולצידם אתרים ומקומות אותנטיים שאינם נחלת כלל המטיילים.

חייגו חינם בתוך ארה"ב
1-888-668-8452
מספר גישה מישראל בין 3 בצהריים עד 1 בלילה:
073-2791556

מדריכים מקצועיים

לסגל המדריכים שלנו אנו מגייסים רק את הטובים והמנוסים שבתחום, בעלי ידע היסטורי וגיאוגרפי נרחב והיכרות עם אורח החיים המקומי. אלפי מטיילים אשר חזרו מטיולינו מלאי התפעלות, יעידו על השילוב הנפלא של הדרכה מקצועית לצד יחס אישי, נכונות לעזרה ומסירות לנוסע.

תמורה מלאה לכספכם

מרכיב חשוב בטיול הינו עלותו, אך שימו לב, למרות הדמיון במחירי הטיולים בחברות השונות, ההבדל טמון בתוכן הטיול וברמת השירותים הנלווים הניתנים לכם הנוסעים. יותר אתרים, יותר מסלולים, ניצול זמן מקסימלי ובתי מלון בדרגת תיירות גבוהה אשר מעניקים את מירב הנוחיות ואת כל השירותים הנדרשים. האוטובוסים חדישים ומפוארים, ממוזגים, מרווחים, ובעלי תא נוחיות לעת הצורך. הוואנים המועדפים לקבוצות קטנות מרופדים וממוזגים והופכים את הטיול לחוויה משפחתית.

ועתה כל שעליכם לעשות הוא להעזר בנסיוננו הרב ובמידע שבאתר זה על מנת לבחור את הטיול שיעניק לכם את התמורה המלאה עבור כספכם.

אתרים מומלצים מתחומים אלו: חדרים להשכרה טיולים בארה"ב מוסך דרורים
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה