חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: רוני
  טלפון: 050-6604568
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  עיר\יישוב: ת
  כתובת אתר: www.nikken.com

  פרופיל


אירוע דרמטי שהתרחש בחייו של איסמו מסודה בשנת 1972 עם לידת בנו הביא ללידתו של רעיון חדש!!!

בשיתוף עם מדענים יפנים שעסקו בתורת המגנטים, מר מסודה פיתח אבטיפוס של מדרסים המשלבים את אפקט הבליטות בעזרת המגנטים. בשל רצונו לעזור לאחרים לצמוח כלכלית הוא בחר במערכת הפצה לא מוכרת באותה עת שנקראת שיווק רשתי.

כחלוצה של שיטה חדישה זו עם מוצר אחד יחיד ומיוחד , ניקן נוצרה בפקוקה שביפן וכל זאת בשלהי מרץ 1975 במקום שכלל באותו זמן שני שולחנות וטלפון אחד. בארבע השנים הראשונות ניקן הייתה לחברת השיווק הרשתי עם הצמיחה המהירה ביותר בהיסטוריה של יפן.

ב- 1989 מר מסודה בחר באחד מקרוביו הנאמנים ביותר טום ווטאנבי לדאוג להתפתחותה של ניקן במדינות צפון אמריקה. תודות לצמיחה יוצאת דופן שהתרחשה תחת פיקוחו של טום ווטאנבי מינה אותו מר מסודה לאחראי על פעילותה הכלל עולמית של ניקן ב- 1991. כיום ניתן למצוא את ניקן בכ- 30 ארצות, ביניהם ישראל, עם יותר מ-30 מיליון לקוחות מרוצים והיא נחשבת ומוכרת כמובילה בתחום איכות החיים בעולם.

חברת ניקן היא התגלמות של חזון, אשר לפיו, הדרך לאיכות חיים כוללת היא על ידי השגת איזון בחיים. החזון של ניקן כולל בתוכו יותר מאשר רק איכות פיזית, אלא הוא כולל בתוכו רעיון שנקרא "חמשת עמודי התווך של איכות החיים". איכות חיים כוללת, דורשת איזון בין כל אותם חמשת עמודי תווך.

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה