חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: ניצן
  טלפון: 054-6709704
  טלפון נוסף: 054-6709704
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  עיר\יישוב: שדמות דבורה
  כתובת אתר: www.nitzanpeleg.com

  פרופיל

ניצן פלג הוא דור שלישי במושב שדמות דבורה- שם ממוקמת חוותו כסניף המקצועי של העסק המשפחתי "חווית-הרוכבים" אשר ממוקם בקיבוץ בית אורן. בעברו הצבאי שרת ניצן כסרן ביחידה מובחרת, במהלך שירותו למד באוניברסיטה העברית במסגרת לימודיו ב"מכללה לפיקוד טקטי". במהלך לימודיו עבר ניצן קורס מורים לרכיבה בניהולו של אורי פלג (הדוד..) במכללת וינגייט, בנוסף, כתב ניצן עבודה העוסקת בהפעלת כוחות רכובים על סוסים באזור קו התפר תוך כדי ניצול יתרונותיו של הסוס בשטח. עבודתו של ניצן תורגמה בהמשך בפועל, כאשר שירות בתי הסוהר חבר לרעיון ויחד הקימו כוח אבטחה רכוב בכלא "מגידו" ומאוחר יותר בכלא "דמון"

את שירותו הצבאי סיים ניצן עקב פציעה קשה בקרב עם מחבלים בעיר חברון בחורף 2003. כחלק משיקומו חזר והמשיך להתפתח בעולם הסוסים כאשר הוא חורט על דגלו לעסוק בכל הקשור ליצירת התקשורת בין האדם לסוס ומתן פתרונות למתקשים בכך. כחלק מפיתוח התקשורת עסק ניצן בבניית סדנת מנהלים ייחודית אשר בה לומדים הרוכבים בעזרת הסוסים כיצד לדבוק בתכונות הנדרשות ממנהל, כאשר הסוסים משמשים סימולציה מושלמת לדילמות ניהוליות/פיקודיות מהיום יום. את הסדנא מעביר ניצן עם סוסו "נילס" עליו הוא רוכב ללא ראשיית רכיבה ומדגים את ה"אוטופיה" של התקשורת - אליה שואפים המנהלים להגיע במקום עבודתם.

בשנים האחרונות נסע ניצן מספר פעמים לארה"ב במטרה לרכוש ידע נוסף, בשתי נסיעותיו האחרונות שהה בחוותו של המאמן DUSTY WATKINS העוסק באימון סוסים לספורט ה - TEAM ROPING . כחלק מאהבתו לספורט נסע ניצן בפעם השנייה עם חברו אמרי קוך ויחדיו הם מפתחים את הספורט בארץ בסיועו של שלומיק רזיאל ורבים וטובים אחרים...

ניצן מחזיק את אליפות הארץ ב - TEAM ROPING בשנת 2004 עם אחיו - אסף פלג ובשנת 2005 עם איתי שביט.

העולם האקדמי הקסים את ניצן מאז ומתמיד, העברת ידע בכתיבה היא חלק מאהבתו לסוסים. בשנתיים האחרונות ניצן מחזיק בטור קבוע באתר "SOOS" ועונה לשאלותיהם של הגולשים באתר, בנוסף, כותב ניצן מאמרים רבים לפי דרישת האתר.

כחלק מהאקדמיה, חבר ניצן עם חברו זוריק מיכאלי (חוות "עמק הבוקרים") למכללת "אהלו" שבקצרין ויחדיו הם פותחים השנה בחודש אוקטובר קורס מדריכים. הקורס ייערך בחוותו של זוריק אשר בגולן וחלקו יועבר בחוותו של ניצן בשדמות - דבורה.

הדרך ארוכה והמלאכה מרובה......

 

.

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה