חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: היימן אבו סעדה
  טלפון: 050-5498933
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת אתר: www.aimangagot.com

  פרופיל

היימן גגות - בניית גגות

השקעה בגג הבית ללא ספק משתלמת בטווח הארוך. בתים חדשים שרק נבנו בדרך כלל לא זקוקים לבצע עבודות תחזוקה בגג הבית. תחזוקת גגות מתבצעת בדרך כלל כאשר מדובר בגגות ישנים ולכן בניית גגות צריכה להתבצע באופן מקצועי כבר מההתחלה. חשוב מאוד לבצע בניית גגות מחברה מקצועית כמו היימן גגות המתמחה בבנייה מעץ והתקנת רעפים.

חזות המבנה של הבית

גג רעפים הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מחזות הבית ולכן חשוב גם להתאים אותו על ידי עיצוב שישתלב עם החזות הכוללת של המבנה. מעבר לבניית גגות אחד מפריטי העץ המבוקשים ביותר הם הפרגולות. פרגולות מעץ הנבנות על ידי חברת היימן מתאימות לכל סוגי הבניה ומבצעות הצללה בצורה מצויינת. מעבר לכך לפרגולות תפקיד עיצובי והן מוסיפות לרקע הבית במיוחד אם מדובר באווירה כפרית.

התקנת פרגולות מעץ

ניתן להתקין פרגולות לחצרות ומרפסות של מבנים וכיום גם מצויות בשפע גם בגני אירועים במקומות פתוחים. חברת היימן גגות תספק לכם מגוון רחב של פתרונות עץ לכל הסוגים. כיום הטכנולוגיה מאפשרת לבצע עיצוב מסוגנן של גגות ולהתאים אותם לבית בצורה הטובה ביותר. מעבר לבניית גגות חברתינו גם מתמחה בשיפוץ גגות קיימים.

מניעת כשלים עתידיים בבניה

רצוי לאחר בניית הגג לבדוק אופציה להתקנת מרזבים העוזרים בריכוז מי הגשם של גג הבית ובמניעת הצפות. בניית גגות בצורה מקצועית מונעת גם כשלים עתידיים כמו נזילות וטיפטופים הנוצרים מבניה לקויה.

פתרונות עץ

במקרה של נזילה צריך לבצע בדיקה יסודית כדי לראות מה מיקומה של הנזילה כיוון שלא תמיד מקור הנזילה מציין את מקום הטיפטוף. חברת היימן גגות תשמח לסייע לכם בתחום הבניה מעץ. מעבר לבניית גגות והתקנת רעפים אנו מבצעים התקנות של גדרות מעץ, רצפות דקים, פרגולות מעץ וביצוע פתרונות רבים אחרים מעץ.

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה