חיפוש בקטגוריות
תחום ראשי: תחום משני: אזור בארץ:
חפש ב:
טקסט חופשי:
דף הבית אודות מסלולי פרסום צור קשר הצג עסקים שמורים
  הרשם חינם לאינדקס! התחברות לכרטיס עסק
סטודיו לצורפות "תכשיט"

פרופיל
גלריה
המלצות
יצירת קשר
  אזור בארץ: כל הארץ
  שם איש קשר: שירלי בר-אמוץ
  טלפון: 054-2620158
  טלפון נוסף: 09-8982867
  פקס: 09-8972128
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  כתובת: קבוץ מעברות 40230
  עיר\יישוב: מעברות
  כתובת אתר: tachshit.maabarot...

  פרופיל

 

סטודיו "תכשיט" מציע מגוון רחב של קורסים בתחום הצורפות, הן לאנשים המעונין להתנסות לראשונה בתחום, והן לצורפים המעונינים להרחיב את הידע המקצועי.

הסדנא מאובזרת בציוד לכל תלמיד כשבכל כיתה עד 6 תלמידים ומתאפשרת התקדמות בקצב אישי. בהוראת  שירלי בר-אמוץ ובסיוע אסיסטנטית.

הקורסים בסטודיו תכשיט:

 

צורפות בסיסי:

קורס צורפות בסיסי מתמקד בהיכרות ראשונה עם עולם הצורפות. למידה של מגוון טכניקות רחב שיאפשר יצירת תכשיטים ממתכת ועיצוב תכשיטים אישיים כגון: טבעות, תליון , עגילים, טבעת נפח, חוליות לשרשרת ועוד.  30 שיעורים, 3 שעות כל פגישה

 

צורפות למתקדמים:

הקורס מיועד לתלמידים שסיימו קורס צורפות בסיסי, ומעוניינים להמשיך ולהתפתח בתחום הצורפות. הקורס ישלב לימודים של מגוון טכניקות מתקדמות, ובמקביל, פיתוח סגנון עיצוב אישי של כל תלמיד.

הטכניקות הנלמדות: שעווה ויציקה, צריבת מתכת ופוטואצ'ינג, פרס פורמינג, דיאפורמינג ועבודה בזפת

 30 שיעורים, 3 שעות כל פגישה

 

צורפות למתמחים: הקורס מיועד לתלמידים שסימו קורס צורפות למתקדמים, כמו גם לצורפים המעוניינים להרחיב את הידע הקודם שלהם. הקורס יתמקד בלימוד טכניקות מורכבות בצורפות כמו גם בתפיסות עיצוביות לתכנון תכשיט. הטכניקות הנלמדות: אמאייל חם, צביעות מתכת, צריבה ופוטואצינג, פרס פורמינג, עבודה בזפת ועוד.

הלימודים כוללים 30 פגישות, 3 שעות בשבוע

 

אמייל חם:  

טכניקת האמייל קיימת כבר אלפי שנים ועד היום נחשבת לאחת מהטכניקות היוקרתיות בצורפות. שימוש באמייל, מאפשר שילוב של צבע במתכת, כפן נוסף בעיצוב של התכשיט.  הקורס מיועד למי שעוסק בצורפות אך מתאים גם לאנשים ללא רקע כזה

 10 שיעורים, 3 שעות כל פגישה

 

צריבה וצביעת מתכות:

טכניקת צריבה מאפשרת העברת דימוי של ציור, צילום, טקסט וטקסטורה למתכת.  בתהליך זה החומצה צורבת ומעכלת חלק מהמתכת, כך שבמקום בו היא נוגעת נשאר חלל שלאחר מכן ניתן להשחיר, לצבוע במגוון צבעים המיועדים לצביעת מתכות, או למלא באמייל.

 5 שיעורים, 3 שעות כל פגישה

 

אתרים מומלצים מתחומים אלו:
  לרשימה המלאה לפי תחומים   לרשימה המלאה לפי אלפבית     למעלה